Prohealth Besin Destekleri – Prohealth
loader
banner

Kişisel mikrobesin karışımı

Her birimiz benzersiz bir genetik profil ile; farklı vitamin ve mineral ihtiyaçlarına sahibiz. Beslenmemiz, yaşamamız için zorunlu olan gıdaları ve hastalıkları önleyen diğer gıdaları içerir. Beslenme sağlığımız üzerinde etkili en önemli faktörlerden biridir. Beslenmemizi değiştirerek bazı hastalıkların oluşma riskini düşürebilir ve sağlığınızı iyileştirebilirsiniz.

Genetik analiz sonuçlarınız vücudunuzun spesifik ihtiyaçlarını ortaya çıkarır, sonradan bireysel ihtiyaçlarınıza göre hazırlanacak besin takviyesine eklenecek olan günlük temel vitamin ve mineral ihtiyacınızı hesaplamayı mümkün kılar. Bu nedenle, yüksek osteoporoz riski olan kişilerin diyetlerinde daha fazla kalsiyum ve vitamin D3 olması gerekir; yüksek oksidatif strese sahip diğer insanlar, yeterli miktarda serbest radikal temizleyicilere ihtiyaç duyar, yani daha fazla antioksidan alması gerekir.  

Gerekli besin maddelerini elde etmek için, sağlıklı ve dengeli bir beslenme en iyi yoldur. Ancak günlük hayatın koşturmasında her zaman yeterli ve dengeli beslenmek mümkün olmuyor. Bununla birlikte, tipik bir beslenme düzeni yeterli besin maddesi içermediğinden çoğu insan ihtiyaç duyduğu vitamin ve mineralleri alamamaktadır. Daha da kötüsü, çoğu insan her kişinin kendi genetik özelliklerine dayalı spesifik beslenme ihtiyaçlarına sahip olduğunu bilmemektedir.

Hastalıklardan korunmak ancak kişiye özel bir beslenme ile mümkündür.

Prohealth Genetik Analizler ile   birlikte kişisel mikro besin ihtiyaçlarınızı belirlediniz. Peki tüm mikro besinleri tek bir üründe toplamak ister misiniz?

Eşsiz genetik profilinize dayanarak oluşturulmuş Prohealth Nutri Me Besin Destekleri, 18’ den fazla önemli mikro besini vücudunuzun ihtiyaç duyduğu miktarlarda size sağlar. Ayrıntılı genetik analiziniz sayesinde Prohealth Nutri Me Complete her birey için kişiselleştirilmiş ve size özel doz ayarlaması yapılmıştır.

Herkesin farklı bir aktif bileşen gereksinimi olması nedeniyle, bu ürün sizin genetik profilinize uygun bir şekilde özel olarak oluşturulmuştur. Ürününüzü her poşet üzerine isminiz yazılı olarak alıyorsunuz.

Active ingredient Form of active ingredient
Phystosterols Phystosterols
Vitamin B6 Pyridoxine Hydrochloride
Folic acid Folic acid
Vitamin B12 Cyanocobalamin
Vitamin B2 Riboflavin
Magnesium Magnesiumhydroxide
Vitamin D3 Cholecalciferol
Calcium Calcium Carbonate
Vitamin C Ascorbic acid
Vitamin E α-TE dl-alpha Tocopherolacetat
Zinc Zinkc citrate
Manganese Sulphate Manganese sulphate
Vitamin A Vitamin A Retinylacetate
Methylsulfonylmethane Methylsulfonylmethane
Luteine Luteine
Copper Copper sulphate
Alpha Lipoic acid Alpha Lipoic acid
Coenzyme Q10 Coenzyme Q10
Iron Iron sulphate
Selenium Natrium Selenit
Takip Et

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

WhatsApp chat